>HDS - Distribútor a výrobca bezpečnostných technológii

Zákaznícka podpora:

+421 43 58 64 382
0
Obľúbené

PROFESIONÁLI IDÚ S NAMI

Len s ťažkosťami by ste hľadali oblasť, v ktorej by sme nedokázali ponúknuť kvalitný produkt za primeranú cenu.
Našou snahou je konkurencieschopnosť a spokojnosť našich zákazníkov.

panasonic

Panasonic

HI TECH produkty v CCTV oblasti. Je to Japonská značka a jedna z najstarších značiek v CCTV oblasti, patrí medzi technologických lídrov vo svete. Panasonic produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou , verným obrazovým podaním a hlavne vysokou spoľahlivosťou. Najviac sa to prejavuje v otočných kamerách a kamerách s IR prisvietením kde u iných kamery odchádzajú mechanické a osvetlovacie časti priemerne po dvoch rokoch, u lacných kamier niekedy po 6 mesiacoch. Panasonic otočné kamery aj keď majú oficiálnu záručnú dobu 3 roky, nezriedka sa nám stáva že spoľahlivo fungujú aj 7 až 10 rokov. Naša firma poskytuje štandartne záruku na produkty PANASONIC 3 roky, je možné požiadať o rozšírenú záruku až na 7 rokov.


hikvision

HikVision

Ekonomické systémy. Firma Hikvision, je najväčším svetovým dodávateľom výrobkov pre video dohľad a riešenie Made in China. Firma sa špecializuje na video monitorovacie technológie, ako aj navrhovanie a výrobu plnej rady inovatívnych CCTV produktov a produktov video pozorovania. Produktová rada sa pohybuje od kamier až po DVR so softvérom pre správu videa. Od svojho vzniku v roku 2001, Hikvision rýchlo dosiahla vedúcu celosvetovú pozíciu na trhu v oblasti zabezpečenia.


computar

Computar – Ganz

Profesionálne produkty v CCTV oblasti. Je to spoľahlivý Japonský dodávateľ kamerových systémov. Materská firma CBC predáva svoje High tech produkty pod značkou Computar už viacej ako 40 rokov. Hlavným nosným produktom sú objektívy pre kamerové systémy, nielen pre štandartné zabezpečovacie systémy ale aj pre najnáročnejšie výrobné systémy a rôzne iné typy profesionálnych videosystémov. Firma CBC v posledných rokoch rozšírila svoje portfólio o ekonomickejšie CCTV produkty, ktoré predáva pod značkou GANZ.


utepo

UTEPO

Tech Co., Ltd patrí medzi svetových lídrov na poli produktov a riešení prenosu signálu. Spoločnosť bola založená v roku 2005 a už od začiatku sa sústreďuje na zlepšovanie AV signal technológie. UTEPO produkty zahŕňajú PoE switche, pasívne switche, baluny, prepäťové ochrany, splittery, extendre, SFP moduly, konvertory signálu a i.

utepo

BCS

Profesionálne riešenia v oblasti IP Kamier.

utepo

HANWHA

Hanwha Techwin, založená ako Samsung Techwin, je spoločnosť zaoberajúca sa kamerovým systémom. Je dcérskou spoločnosťou skupiny Hanwha. Spoločnosť zamestnáva 1 822 ľudí a jej hlavné sídlo je v Južnej Kórei.

VYRÁBAME VLASTNÉ PRODUKTY, VYVÍJAME VLASTNÝ SOFTVÉR

Viac ako 20 rokov skúseností sme pretavili do vývoja vlastného softvéru Molekula.
Vyrábame produkty vlastných značiek.

molekula

Molekula

Profesionálne nadčasové riešenie pre integráci...

claudia

Claudia

Softvér vyvinutý u nás

etrack

Etrack

HI tech produkty v CCTV oblasti.

diss

DiSS

Profesionálne riešenie pre kamerové systémy.

xdvision

XD Vision

Profesionálne kamerové systémy.

xtrack

Xtrack

Profesionálne kamerové systémy.

itrack

Itrack

Profesionálne kamerové systémy.

ipline

IP line

Profesionalné IP produkty.